Arama Sonuçları

Üyelik İşlemleri

Üye Olmak

Yoreturk.com'a üyelik site kullanım kuralları dışında herhangi bir sorumluluk veya bir ücret yükümlüğü getirmez. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Yöretürk'e üye olmak çok kolaydır. Sitenin sağ üst köşesinde kayıt ol linki sizi üye olma sayfasında götürecektir. Çok basit olan üyelik formunu doldurarak kayıt olabilirsiniz. Dilerseniz Facebook hesabınızla da siteye hızlıca giriş yapabilirsiniz. Kayıt olmadan önce Kullanıcı Sözleşmesini, Gizlilik Politikasını ve Çerez Politikasını okuyabilirsiniz. Unutmayın kayıt olarak sözleşmelerimizi ve kurallarımızı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz demektir.

Kayıtlı bir e-posta adresiyle ikinci kez üye olamazsınız. Eğer sitemizde bir üyeliğiniz varsa ve şifrenizi hatırlamıyorsanız, üye giriş sayfasında şifremi unuttum linkini tıklayın. Kayıtlı e-posta adresinizi girin ve şifremi gönder butonuna basın. E-posta adresinize şifreniz gelecektir. Eğer e-posta kutunuza gelmediyse öncelikle e-posta adresinizin spam/junk klasörünü kontrol edin. Sorunun çözülmediğini düşünüyorsanız müşteri hizmetlerimize bir e-posta gönderebilirsiniz.

Güvenlik Konuları

İnternette güvenli gezinme ve alışveriş için bazı basit uygulamalarla rahatlıkla yapabilirsiniz.
- E-mail adresinizin şifresi ile üyelik şifrelerinin aynı olmamasına dikkat edin.
- Şifrelerinizi ardışık sayı ve kolay tahmin edilebilecek şekilde belirlemeyin. Şifrenizi kimseyle paylaşmayın.
- Giriş yaptığınız bilgisayar şahsi bilgisayarınız değilse hesabınızdan çıkarken mutlak "Çıkış" seçeneğini kullanın.
- Kablosuz ağ bağlantısı kuruyorsanız modem ayarlarınızı üzerinden bağlantınız için yüksek güvenlikli bir şifre belirleyin.
Hiçbir site sizden asla şifre, kart bilgisi gibi bilgileri e-posta yoluyla talep etmez. Bu tip talepleri dikkate almayın.
- Anti-virüs, casus yazılım ve güvenlik duvarı gibi yazılımlar kullanarak güvenliğinizi üst düzeye taşıyabilirsiniz.