• Yöretürk
 • Yardım Konuları
 • YARDIM KONULARI

  Üyelik İşlemleri Sistem Güvenliği Alışveriş İşlemleri Hesabım İşlemleri Sipariş İptali ve İade İşlemleri Problemli Durumlar Müşteri Giriş Problemleri Organik Ürün, Doğal Ürün, Artizan Ürün Nedir? Müşteriler İçin Kurallar Sözleşmeler ve Kurallar Mağazayı Rapor Et Ürünü Rapor Et Siteyi Rapor Et Müşteri Tavsiye Bildirimi Müşteri Blog Bildirimi Yöretürk İletişim
  MÜŞTERİ DESTEK

  Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ya da bir yardıma? Bize bir e-posta gönderin ya da arayın

  destek@yoreturk.com
  0212 659 2222
 • Müşteri Yardım Merkezi

  Hoşgeldiniz

  Memleketimiz yöresel ürün çeşitliliği bakımından dünyanın sayılı ülkelerinden biridir. Bunda çok eski medeniyetlere ev sahipliği yapmasından bitki örtüsüne, dört mevsimin birden yaşanmasından, coğrafi özelliklerinin etkisine kadar birçok neden sayılabilir. Bu kadar çok çeşitli ürüne, lezzete sahip olmamamıza rağmen tüketiciyle yeteri kadar etkin buluşamayor.
  Yoreturk.com siz değerli müşterilerimizle, tattığınız ve tadamadığınız binlerce yöresel ürünleri, kaliteyi ve lezzeti, yöresel ürünler satan güleryüzlü satıcıları buluşturuyor.
  Afiyet Olsun...

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Mağaza İle Temasa Geçebilir Miyim?

  Mağazalarımızla temasa geçebilirsiniz. Mağazalarımızla temasa geçmeden önce mağaza sayfasından sıkça sorulan sorulara cevaplarına bakınız. Yetersiz geliyorsa mağazaya soru butonuna basarak soru yöneltebilirsiniz. Mağazalarımızın iletişim bilgileri mağaza sayfalarında bulunmaktadır. Dilerseniz telefonla da temasa geçebilirsiniz.

  Siparişim Ne Zaman Gönderilir?

  Satın almış olduğunuz ürünlerin sayfasında, mağazanın ürünü ne zaman kargoya vereceği belirtilmektedir. Bu süre içerisinde mağazalar siparişleri kargoya verirler. Siparişin son durumunu sipariş detay sayfasından takip edebilirsiniz.

  Kapıda Ödeme Yapabilir Miyim?

  Yöretürk'te online kredi kartı ile ödeme yapılabilir. Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.

  Ürünü Nasıl İade Edebilirim?

  Türk Ticaret Kanunları (TTK) gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için tüketicinin cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak ürünün kusurlu ya da hatalı olması durumunda iade hakkınız vardır. Sipariş iptali ve iade işlemleri hakkında daha detaylı bilgi için Sipariş İptali ve İade İşlemleri sayfasını inceleyiniz.

  Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

  Siparişlerinizle ilgili sorularınızı mağazaya sormalısınız. Yöretürk müşteri hizmetlerine Yöretürk İletişim sayfasından mesaj gönderebilir ya da farklı bildirimleriniz için Bildirim Merkezi sayfasını ziyaret edebilir ya da destek@yoreturk.com adresine bir e-posta gönderebilir ya da 0212 659 2222 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.